לילך בן דרור - רמות מנשה

מנחת מעגלי נשים וסדנאות התפתחות, מאמנת אישית, יוצרת ערכות קלפים, לומדת וממציאה כלים יצירתיים לביטוי והתבוננות.

אוהבת לעגל מפגשים מקרבים של התבוננות כנה, שמניעים אותנו לצמיחה. מכורה לחיבוקים, לסיפורים, ולא.נשים עם לב פתוח.

מפיקה עם שי רייס את הכנס השנתי להנחיית מעגלים ואת תכנית 'נשים במעגל השנה'. 

מזמינה אותך, כן אותך שיושבת וקוראת – בואי, כפי שאת, להתעגל, חיזרי הביתה אל המעגל – מחכה לך בזרועות פתוחות.

Untitled design (13)

שיחה אישית עם לילך בן דרור

מי את, איך את חיה כיום את חייך, מה ממש חשוב לך שיהיה בהם בכלל, ובמעגלים שלך בפרט?

שמי לילך בן דרור, אני נשואה ואמא לשלושה בנים, גרה בקיבוץ, אוהבת חיי קהילה, אוהבת אנשים וסיפורי חיים. מעריכה מאוד קירבה, אותנטיות, פשטות… במעגלים חשוב לי לתת לכל אישה שמגיעה בית רגשי. מקום להביא אליו את מה שעובר עליה, שבו קולה נשמע ללא שיפוטיות, מרחב שבו יש לה מקום, וניראות, והיא מרגישה שייכות וקבלה. חשוב לי לאפשר לנשים להכניס לחייהן עבודת מודעות וכלים שמאפשרים התבוננות פנימה והקשבה למה שנכון עבורי.

מה מיוחד עבורך במרחב נשי

מרחב נשי הוא עבורי מרחב בטוח. מרחב שמאפר לי להתחבר לאיכויות הנשיות שבי, לאהוב אותן, לבטא אותן, וגם להתחבר לסיפור הנשי הקולקטיבי. 

מה את רוצה לתת לנשים שיגיעו למעגל שלך

כל מי שתגיע תקבל ממני חיבוק! אני רואה את הטוב בנשים ואנשים ואוהבת להקשיב, להכיר, להתחבר. הייתי רוצה לתת לכל אישה להרגיש בבית בתוך עצמה, בתוך גופה, בתוך חייה.

ספרי על שלוש תחנות משמעותיות במסע חייך שהביאו אותך לאיפה שאת היום ולהבנה במה חשוב לך לעסוק

אספר על טיפולי הפוריות שעברו עליי במשך שלוש שנים, בבדידות נוראית, באובדן אמונה בעצמי – כיום אני יודעת מה יכול היה לתת לי מעגל נשים באותה תקופה, אבל אז לא ידעתי. כיום אני יודעת שברגע שאנחנו רואות כמה הכאבים שלנו משותפים, משהו בנו מתרכך ומסכים לקבל. 

אמשיך לתחנה של האימהות לשלושת בניי, אמי נפטרה ולא ליוותה את כניסתי לעולם האימהות, ושוב נוכחתי לאורך מסע הלמידה הדהים הזה כמה הפריה יש בין נשים, כמה אנחנו יכולות לתמוך ולעזור זו לזו בתחנות החיים המשותפות האלה. החיים המודרניים מרחיקים אותנו אחת מהשניה, מבודדים אותנו הרבה פעמים בתוך התא המשפחתי, והחזרה למרחב נשי מאפשרת לנו איכות חיים חדשה, שותפות לדרך.

ותחנה אחרונה אציין את השינוי התעסוקתי שעשיתי – ההכשרה המקורית שלי היא בתחום המדעים, אך ככל שעבר הזמן הבנתי שמה שהכי קוסם לי זו עבודה עם אנשים. מאז למדתי הרבה הכשרות וקורסים, וכיום אני מנחת מעגלי נשים, מנחת סדנאות התפתחות אישית, מאמנת אישית ויוצרת כלי מודעות יצירתיים. 

מה מאפשר בעינייך המעגל, איזו חוויה אישית יש לך כשאת יושבת במעגל נשים

במעגל אני מרגישה אהובה, מקובלת, שרואים ושומעים אותי, שמקומי מובטח ואני שייכת ושווה. שאני לומדת מכולן והן ממני. שדרך סיפורי חיינו אנחנו לומדות ומעשירות את הרוח והלב.

יצירת קשר עם לילך

מייל

maagilui@gmail.com

פייסבוק

Lilah Ben Dror

טלפון

052-3628658

משתתפות במעגלים של לילך מספרות

יצירת קשר עם לילך דרך האתר

    לעוד פרטים על "נשים במעגל השנה"

    סגירת תפריט
    דילוג לתוכן