הכוח לפרוץ מחסומים בעסק

הזמנה למעגל של בעלי ובעלות עסקים שמציף ופורץ מחסומים שבולמים את הצמיחה העסקית שלנו

להיות בעלים של עסק זו בחירה אמיצה. זו בחירה ללכת עם איזו אמת פנימית שלנו ליצור משהו משל עצמנו, ולהעניק אותו לעולם. להיות בעלים של עסק זו דרך, שכל הזמן עוברת דרך שערים של גדילה, שמערבבת את הבטן וקוראת לנו להיות יותר.
יותר מדוייקים, יותר קשובים, יותר אנחנו. זו בחירה שגורמת לנו להתקרקע ולהתחבר לחומר, לכסף, לכאן.

The way less chosen. להיות בעלים של עסק.

במפגש מעגלי זה ניפגש, בעלים של עסקים מכל מיני עולמות עסקיים, ובכל מיני שלבים בעסק,
להסתכל באומץ וחיבור זה לזו בעיניים, ולהסתכל בעומק פנימה לתוכינו. נתבונן במחסומים שלנו. נכיר בכח איש של רעהו. נתחזק, ונפרוץ. כי אם בחרתם להיות בעלים של עסק, יש בכם את כח לפרוץ כל מחסום שאתם נתקלים בו.

מה צפוי במפגש

מעגל משמעותי שמציף ומאפשר לפרוץ מחסומים שמעכבים אותנו בעסק. המפגש בן שעתיים עם עד 12 בעלי עסקים, שיהיה לנו בדיוק נעים. המעגל מאפשר גם היכרות עם הדרך בה נעבוד במהלך התוכניות העמוקות (המודולים) של "עסקים בלב המעגל".

איך זה עובד

מעגל עסקי הוא קודם כל מפגש אנושי, פיזי, בגובה העיניים, בין אנשים שהם עצמאיים. כל מעגל עוסק בנושא אחד ספציפי שרלוונטי להתפתחות העסק ולהתפתחות שלנו בתוכו. בהובלת המנחה ובעזרת חכמת המעגל נצלול לעומק הנושא ונעשה איתו עבודה משמעותית. במפגש נקיים: שיח מעגלי, שיתופים, עבודה דרך כלים עוקפי חשיבה, צלילה לעומק. יחד נפרוץ את תקרות הזכוכית של עצמנו בעזרת התבוננות פנימה, החכמה והנסיון שלנו, כח המעגל, והחיבור בינינו. 

לאחר המעגל נקדיש שעה נוספת למפגש מסטרמיינד, טכניקה חזקה של סיעור מוחות מונחה על אתגר ספציפית שתביא אחת מכן מהעסק שלה. סיעור המוחות תורם לכל אחת מאיתנו בעסק שלה, פותח את הראש למגוון רעיונות וכיוונים חדשים. 

חוויות של משתתפים במעגלים לבעלי עסקים

~ " קפצו מתוכי רעיונות. עוד רעיון. ועוד רעיון."

~ "בהירות נורא גדולה, על מה שאני עושה. אני רואה את העסק שלי מאוד גדל פתאום. את החלקים שלו."

~ "קיבלתי חשק. זה חיבר אותי לעשיה ממקום נקי יותר. נקי מספקות. תמיד נראה לי שכולם מאוד סגורים על עצמם ורק אני לא".

המהות של תכנית 'עסקים בלב המעגל'

 ב'עסקים בלב המעגל'  יש מקום של כבוד ללב של העסק, מתוך הבנה ש'הזהב' של הגדילה בעסק נמצא כשנותנים מענה גם לפחדים, לאמונות המגבילות, לתודעה ולרגשות (רחמנא ליצלן) של בעלי עסקים. לעבוד על העסק שלך אך ורק ברמת הרציונל והמיינד, זה כמו לטפל בפיצוץ בצנרת רק על ידי צביעת הקיר. זה חמוד, אבל לא יכול לעבוד לאורך זמן. במפגשים שלנו אנחנו משלבים בין העולם ההוליסטי והמעשי, כדי להניע את השינוי ולהתפתח בחיים ובעסק.  

'עסקים בלב המעגל' זה קודם כל מפגש אנושי, פיזי, אמיתי, בין אנשים שהם עצמאיים.
המפגשים מבוססים על 'חכמת המעגל' בשילוב טכניקת 'מאסטרמיינד' וכלי אימון אישי.
השילוב שיצרנו נותן מקום בטוח להכרות עמוקה יותר עם המנוע הרגשי של העסק ושלך, 
מאפשר שיתוף אותנטי, העלאת דילמות, סיעור מוחות, תמיכה רגשית, למידה עסקית והפרייה הדדית. 
נשתמש גם בכלי הנחייה ייחודיים שעוקפים את החשיבה המקובעת והרגילה,
לוקחים אותך לגבהים חדשים ומחזירים את השמחה והקלילות לעצמך ולעסק.

ובינתיים – מוזמנים לקבל סדנת וידאו חינמית שלנו כדי שנתחיל קצת להכיר. סדנה על הכאב השיווקי ומה עושים איתו.

הקלטנו אותה עבורכם יחד עם תרגיל מיוחד שיאפשר לכם לטעום מהתכנים שלנו ולהבין את הגישה שלנו, כדי שתוכלו כבר עכשיו להתחיל ליישם את ההבנות שיעלו לכם לגבי ההתנהלות בעסק.

כל הפרטים על המפגש

איפה נפגשים?

המעגל מתקיים במספר מיקומים
תל אביב – בהנחיית ליטל כסיף שניידר
רמות מנשה (אזור יקנעם) – בהנחיית לילך בן דרור
פרדס חנה – בהנחיה מתחלפת

** לעתים מתקיימות סדנאות במקומות נוספים בארץ, מוזמניפ לעקוב ולבדוק בדף העסקי שלנו

יום ושעה?

המועד הקרוב: יום ה', ה-21.2, 9:30-12:30 בפרדס חנה

תשלום

מחיר ההרשמה המוקדמת – 145 ש"ח (עד שבוע לפני) 

מחיר ההרשמה הרגילה – 180 ש"ח  

על מנת להירשם ולשריין מקום יש לשלם ישירות למנחות באמצעות אפליקציית ביט או בהעברה בנקאית

קצת עלינו

"עסקים בלב המעגל' היא יוזמה של כמה נשים, מנחות מעגלים, מאמנות אישיות ותודעות, ונשות עסקים. הבחירה להגות את התוכנית, לתכנן, לעבד ולהגיש אותה לעצמאיים, כרגע בשני מיקומים (מרכז וצפון) ממלאת אותנו בהתרגשות ובידיעה שיש כאן גישה חדשנית ויחד עם זאת עתיקה, ללמידה משותפת, ולחיבורים אנושיים בינינו. 

ויש לנו את זה גם ביותר אישי

ליטל כסיף שניידר

מאמנת עסקית ואישית, מנחת מעגלים, פריקית של התפתחות אישית, נשואה באהבה ואמא לשניים. ב+7 השנים האחרונות אני בעלת עסק. צועדת, גדלה, מדייקת, ומרגישה שאני נמצאת בדיוק "על הדרך" שהיא אני. אבל זה לא תמיד היה ככה. ב-7 השנים שקדמו הייתי בהייטק, כמתכנתת וכמנהלת. ברזומה יש לי שני תארים (תואר I במדעי המחשב מבן גוריון, ותואר II במנהל עסקים מהבינתחומי ו-Wharton). לשעבר קצינה ב8200. באתי מנתיב מקצועי כל כך שונה, ולא באמת מחובר אלי העמוקה. וזה מרגיש כמו בחיים אחרים. 

מהשינוי שעשיתי נולדה השליחות המרכזית שבחרתי לי כמאמנת – ללוות אחרים להגשמה המקצועית שלהם. כשכירים או בעלי עסקים. תמיד היה לי רומן עם העולם העסקי והניהולי, עוד כנערה. ניהלתי באינספור מקומות, כולל כיו"ר קבוצת BNI. בשנים האחרונות, כשפגשתי את עולם המעגלים, הרגשתי שהגעתי הביתה. שסוף סוף מצאתי את החוליה החסרה שעושה את ההבדל.

רוצה להצטרף למעגל בתל אביב

לילך בן דרור

מנחת סדנאות התפתחות אישית ומעגלים, מאמנת אישית, יוצרת ערכות קלפים, לומדת וממציאה כלים יצירתיים לביטוי והתבוננות. אוהבת לעגל מפגשים מקרבים של התבוננות כנה, שמניעים אותנו לצמיחה. יוזמת ומפיקה יחד עם שי גילי רייס את הכנס השנתי להנחיית מעגלים ואת תכנית 'נשים במעגל השנה'. אמא לשלושה בנים ג'ינג'ים ונשואה לאהוב לבי, עמוס. 

בשנים האחרונות נפרדתי מהכשרתי המקורית בתחום המחקר הרפואי (תואר ראשון ושני), משום שהבנתי שאהבתי הגדולה היא עבודה עם אנשים. למדתי תחומים של אימון אישי, כלי אימון יצירתיים, הנחיית מעגלים, ובצעד אמיץ הפכתי משכירה לעצמאית בעלת עסק. אני לא מפסיקה ללמוד כלים נוספים ולהתפתח, ואוהבת במיוחד להעניק לעוד ועוד אנשים את המיטב מתוך מה שאני חווה בעצמי.
כבעלת עסק אני מכירה מקרוב את רכבת ההרים שחווים רובנו כעצמאיים, ורואה על עצמי את התהליך המואץ של התפתחות אישית שנדרש ממני בדרך. עולם העסקים מרובע ומחוייט, ודורש מאיתנו להיות פלקטיים ביותר מידי מצבים – אני מזמינה אתכם לבוא לחוויה עגולה יותר של צמיחה עסקית.

רוצה להצטרף למעגל ברמות מנשה

052-3628658

maagilui@gmail.com

מלאו כאן את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם

  כתבו לנו בכל שאלה / בקשה / חשש / תובנה… נשמח לחזור אליכם

  Asakim@agol.co.il

  ובפייסבוק: עגול – עסקים בלב המעגל

  שלושת המודולים - עבור מי שירצה להמשיך ולהעמיק

  3

  לפרוץ את הכאב השיווקי

  כאבי השיווק הם כמו מים קרים שמכבים את אש היצירה בעסק ובולמים את המנוע הפנימי שלך לגדילה. מודול זה נוגע בקשיים, מפורר את האמונות המגבילות וגדוש ברעיונות פרקטיים שיוכלו לקדם אותך. 

  5

  לפעול בעסק מתוך הנביעה הטבעית שלי

  סדרת מעגלים שתכוון אותך לפעול מתוך חיבור לייחודיות ולערך של העסק ושלך. במודול זה מתקבלת נקודת מבט עמוקה על האיכויות שלך ושל העסק, דרך חקירה פנימית ושיקוף של חברי המעגל.  

  List

  לפתוח ערוץ לשפע

  נפגש לשיחה כנה עם הביקורת העצמית, נעבוד על היחסים שלך עם כסף ונתחבר לפעולה בעסק מתוך תודעת שפע ושמחה. נכיר בפחדים, נתחבר לצרכים שלך בעסק ונשחרר ביחד את כל מה שלא משרת אותך. 

  דילוג לתוכן