רוני גולדברג סנה-אור - דימונה

2

התשלום למעגלים של רוני מתבצע באמצעות ביט או העברה בנקאית. יש ליצור קשר עם רוני, לקבל פרטים ולהרשם בטלפון 052-3235461

שיחה אישית עם רוני גולדברג סנה-אור

מי את, איך את חיה כיום את חייך, מה ממש חשוב לך שיהיה בהם בכלל, ובמעגלים שלך בפרט?

נעים מאוד, אני רוני גולדברג סנה-אור, אימא לשלושה ונשואה לידידיה בזוגיות מאושרת שהיא פרק ג' לשנינו. גרה בדימונה אליה עברנו מתוך בחירה לצאת ממעגל העול הכלכלי ולחיות במעגל הנחת והשקט הנפשי.

אפשר לדבר עוד הרבה על העבר אבל כיף להתחיל מכאן ועכשיו.

בסדרי העדיפויות של חיי בעת הזו, עומדת בראש הבחירה לחיות בנחת, לדעת לנוח, להקשיב למה נכון עבורי ולהתנהל בהתאם למה שאני שומעת בהקשבה הזו. כשהבנתי שהצורך המלחיץ בפרנסה שמטרתה היא בעצם לכסות הוצאות עצומות שאותן אפשר לחסוך, החלטתי שאני רוצה לחיות אחרת. כך הגעתי לדרום ואני מאושרת מהבחירה הזו.

חלק משמעותי בנחת יש בידיעה שלחיים יש קצב משלהם, שאין צורך למהר, שהדברים קורים גם בלי שנרוץ כל הזמן, ששנת צהריים היא דבר חשוב ומועיל (מוכנה לקדם הצעת חוק בנושא) ושכשאני מרגישה שיצאתי מאיזון ורמת הלחץ עולה, זה הזמן לעצור ולבחון את הדרך. אני עושה את זה כל הזמן.

המעגלים שלי מורכבים מאותה הרוח, גם מעגלי החיים האישיים שלי – משפחה, ילדים, חברים קרובים, האנשים הסובבים אותי וגם הנשים (והאנשים) איתם אני עובדת. המוטיב המרכזי הוא פשוט ומשותף לכולנו – הקשבה פנימה, הכוח והעוצמה מצויה בתוכנו, לפעמים אנחנו זקוקים לאדם נוסף שיעזור להדליק קצת את האור כדי שנוכל להיזכר אבל זה שלנו. אנחנו מרפאים את עצמנו.

כשאנחנו יחד, בזוגיות, בקבוצה או במעגל, אנחנו מכפילי עוצמה וזה מופלא.

מה מיוחד עבורך במרחב נשי

אני אוהבת את ההבנה ללא מילים, את המבט העמוק בעיניים שמרגיש כמו השיבה הביתה או מפגש עם חברי ילדות שגם אם לא התראינו שלושים שנה, במבט מבינים שהגענו מאותו מקום. אני אוהבת מפגשים נשיים בהם הרוך והניקיון במפגש קיים והחיבור הוא מהשורשים המשותפים.

מה את רוצה לתת לנשים שיגיעו למעגל שלך

אהבה

ספרי על שלוש תחנות משמעותיות במסע חייך שהביאו אותך לאיפה שאת היום ולהבנה במה חשוב לך לעסוק

תחנה ראשונה: כשהפכתי לאימא, בגיל 28, זו הייתה עבורי הבנה פיזית של כמיהתי מאז ומעולם. בכל גיל בו שאלו אותי מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה, אמרתי אימא. כשזה קרה, בלי מילים, הבנתי למה.

תחנה שנייה: כשהייתי 42 כמעט, אבי התאבד. מתוך השבר הגדול צמחו פרחים נפלאים ואני כמו נולדתי מחדש. זהו סיפור על צלילה לתוך בריכת כאב תהומי ושליית פנינים ממעמקי המים.

תחנה שלישית: כמעט שנה לאחר מכן, בגיל 42, הכרתי את ידידיה בעלי והמפגש הזה עבורי היה כמו הבנה גדולה לגבי הדרך בה צעדתי חלק גדול מחיי.

שלוש התחנות האלה העצימו בתוכי את הכוח שלי, את הידיעה שאני מסוגלת להתמודד ושאני צומחת כל הזמן, לימדו אותי את גודלו של המפגש עם הכאב והמתנה שבלאפשר לו להיות נוכח, את הבנייה שבהתפרקות, את האהבה שבלידה ובנתינה, את מידת הסבלנות והלמידה, את התעוזה לצאת ממקום מוכר ולחשוב שהוא הנכון עבורי, את ההבנה שאנו יודעים לראות בעיניי רוחנו רק את מה שכבר חווינו ושאם נתמסר ללא מוכר תגענה הפתעות רבות ומתנות אין ספור. ולמדתי לדבר עם הפחד ולאהוב אותו. וגם, שכולם מבקשים אהבה. גם אני, מעצמי.

עם כל הלמידה הזו אני מגיעה אל מרחבי הטיפולים ואני זוכה להזכיר לאנשים שככה זה אצל כולנו. בפשטות וברוך.

מה מאפשר בעינייך המעגל, איזו חוויה אישית יש לך כשאת יושבת במעגל נשים

כשאני יושבת במעגל נשים בו קיימת התחושה שתיארתי, אני אוהבת להרגיש חלק, אני אוהבת את התנועה העגולה, אני אוהבת שהמעגל מתחיל ומסתיים אצל כל אחת ואחת כי כולנו גם סוף וגם התחלה, כי כולנו הכול.

אני אוהבת את התחושה שכולנו לומדות מכולנו. אני אוהבת את תחושת ההפריה. אני אוהבת ללמד ואוהבת ללמוד. אני אוהבת את התנועה של החיבוק.

יצירת קשר עם רוני

מייל

ronigo71@gmail.com‏

פייסבוק

Roni Goldberg Sne-Or

טלפון

052-323-5461

יצירת קשר עם רוני דרך האתר

    התשלום למעגלים של רוני מתבצע באמצעות ביט או העברה בנקאית. יש ליצור קשר עם רוני, לקבל פרטים ולהרשם בטלפון 052-3235461

    לעוד פרטים על "נשים במעגל השנה"

    סגירת תפריט
    דילוג לתוכן