אורפז לי אורה - קרית אתא

שמי אורפז לי אורה אני מרצה, מאמנת אישית מנחת סדנאות ומעגלי נשים, מלווה אנשים בתהליכי שינוי וריפוי. את חיי התחלתי לפני עשור בדיוק המעבר מעולם של אשמה כעס כאב, עצב ובעיקר קורבנות לעולם של שמחה שפע ומצליחנות חיבור אותי למסע מרתק על עצמי להיות משפיעה ולא מושפעת להבין איך אני יכולה להשפיע על עצמי מתוך מה שמשפיע עלי היום.

אני חיה את חיי היום בעולם של צמיחה והתפתחות אישית המוטו שלי הוא להוציא את עצמינו מהפנים החוצה למה? כי אני הייתי שם. והיום אני יכולה לעזור לכן להתחבר למקום הזה.

4

שיחה אישית עם אורפז לי אורה

מי את, איך את חיה כיום את חייך, מה ממש חשוב לך שיהיה בהם בכלל, ובמעגלים שלך בפרט?

בכובע אחד אני מאמנת ומטפלת ובכובע השני אני עוסקת בתחום הנדלן פעם שאלתי את עצמי איך זה קשור? אולי עלי לבחור משהו אחד אז זהו שלא היחודיות שלי היא לחבר את האנשים לבית הפנימי והחיצוני שלהם ולפעול מתוך שלווה ושקט פנימי.

איך אני עושה את זה בחיי היום יום שלי אני  פותחת את הבוקר שלי בהודיה גדולה על כל היש בחיי, עושה מדיטציות על בסיס יומי ודואגת למקדש שלי שהוא הגוף שלי ומזינה אותו באוכל בריא, פעילות ספורטיבית היא חלק נכבד מחיי ומחברת אותי לאנרגיות הגבוהות שלי, אני לא מדליקה טלויזה ולא יודעת איך להדליק אותה, העשרה שאני מעניקה לעצמי באה לידי ביטוי בקריאה של ספרים על התפתחות אישית והרצאות יוטיוב, אני מעשירה את ארגז הכלים שלי והכל מתוך מודעות ואהבה.

חיברתי ספר "הפחדים שלי הם לא אני" ולו ערכת קלפי מהפך "מדיטציה –הכרת תודה- פעילות פיזית- כתיבה

גם הספר וגם הקלפים הם פרי יצירה שנוצר מפצע כואב ומאפשר לאחר להתבונן דרך הכתיבה שלי והכלים שאני נותנת ולהתמודד עם הפחדים בדרך להצלחה.

מה מיוחד עבורך במרחב נשי

מה שמיוחד עבורי במרחב הנשי הוא העוצמה שנשים מביאות.                                              9 שנים התנדבתי במעגל נשים וכיהנתי בתפקידים שונים ביניהם יו"ר מעגל, סגנית וגזברית. פעילות זו חיברה אותי לאנרגית העוצמה והכח ובעיקר להוביל נשים לשינוי.

יש בתוכינו כל כך הרבה נשים שצמאות לידע, שיתוף, הקשבה, ביטוי, יצירה והתלהבות.

מה את רוצה לתת לנשים שיגיעו למעגל שלך

מה שממש חשוב לי במעגלים הוא לחבר כמה שיותר נשים אל המהות הפנימית שלהן ולהוביל אותן למסע של חיבור לאמת הפנימית שלהן.

 בכל אחת ואחת יש אור פנימי שמשתוקק לצאת החוצה.

ספרי על שלוש תחנות משמעותיות במסע חייך שהביאו אותך לאיפה שאת היום ולהבנה במה חשוב לך לעסוק

התחנה הראשונה היתה גירושיי לאחר 20 שנות נישואין. נפילה לתהום מאוד עמוקה, קורבנות, כעסים והמון אשמה. ממקום זה לא היה לאן לרדת יותר.

החלטה מכוננת בחיי ואמונה חזקה שאצליח ולאחריה ישום של פרוק הזוגיות מעבר להורי עם ילדיי והמון חשבון נפש שהביא אותי להתבוננות פנימה ולרצון עז ביותר לעשות את השינוי בחיי עבורי ולמען עתיד ילדיי החלום שלי היה להכיר ולאהוב את עצמי ולהיות מאושרת ולא תלויה באחר.

דרך ארוכה ומסע מעניין לגילוי האני שלי דרך סדנאות ולימודי העצמה הובילו אותי לשאלה החשובה ביותר מי אני? ולחפש משמעות לעצמי ומשם חברתי למעגל נשים – ארגון בינלאומי א. פוליטי וכיהנתי כיו"ר המעגל, סגנית המעגל גזברית ארצית וגזברית המעגל 9 שנים של תרומה לקהילה ומפגשים עם נשים מדהימות נשים שזקוקות לאהבה תמיכה וחיבוק הובילו אותי לעבוד עם נשים ולהכיר בעוצמה של כח הביחד ולכן בחרתי ללכת ללמוד הנחיית מעגלי נשים אצל לילך סולומון ללמוד להיות בתוך מעגל תומך מכיל ובהקשבה ומשם לגדול להכיר עוד נשים ולגדול איתן ביחד.

תחנה זו הובילה אותי לתחנה השניה בחיי והיא לפרוש מעבודה שבה עבדתי במשך 29 שנים בתפקידים ניהוליים שונים עם תנאים מצויין אך עם נשמה שמרגישה עייפה ומבינה שהמקום לא מדוייק לה. באומץ גדול בחרתי לפרוש ולצאת לדרך עצמאית להוביל נשים להעצמה כיום אני ממשיכה להתעסק בתחום הנדלן באופן עצמאי ולהעצים נשים בראיה שלי אני מחברת אנשים לבית הפנימי והחיצוני שלהם.

תחנה זו הובילה אותי לתחנה השלישית בחיי היה לי חלום שעבר במטרות ויעדים שלי במשך 3 שנים והוא לרוץ מרתון בחול כאשר שלושת ילדיי ממתינים לי עם דגל ישראל על קו הסיום חצי שנה אחרי הפרישה מהעבודה פרשתי כנפיים והתחלתי לחלום ולממש את החלומות שלי את המרתון הראשון שלי רצתי בשנת 2015 בוינה ושלושת ילדיי המתינו לי בהתרגשות רבה על קו הסיום כשדגל ישראל פרוש לפני והם מחייכים מפה לאוזן חיוך של אושר שלא צריך הרבה מילים .

כל התחנות הללו והדרך שאני עושה מובילה אותי תמיד להיות חלק מתוך מעגל תומך של נשים שזקוקות מה שאני הצלחתי לקבל בתוך מעגלי הנשים בחיי גם אני רוצה להעביר לאחרות שזקוקות להקשבה שמישהו יהיה שם עבורן במקום בטוח מכיל שיקשיב להן ילווה אותן במסע הצמיחה שלהן .

מה מאפשר בעינייך המעגל, איזו חוויה אישית יש לך כשאת יושבת במעגל נשים

החוויה שאני חווה בתוך המעגל היא התלהבות וחיבור ליעוד שלי אני רוצה לתת לנשים שיגיעו למעגל שלי את המקום לעצמן לבטא את מי שהן במרחב בטוח ומכיל להיות עבור עצמן אני פה להעניק מתוך הטוב הזה ולתמוך בדרך של הנשים שישקיעו בעסק הכי מניב שלהן בעצמן.

יצירת קשר עם אורפז

מייל

orpaz@shovali.co.il

פייסבוק

אורפז לי-אורה

טלפון

052-320-0011

יצירת קשר עם אורפז דרך האתר

    לעוד פרטים על "נשים במעגל השנה"

    סגירת תפריט
    דילוג לתוכן