נועה סטרלינג זום

גילי ולילך עושות זום עם נועה סטרלינג על
תרגילי כתיבה למעגלי נשים

יום שני  15.10.18 בשעה 9:00 בבוקר, מפגש אונליין אצלך במחשב

** מפגש הלימוד ללא עלות אך דורש הרשמה מראש

כתיבה הייתה מאז ומעולם כלי נפלא לשיתוף, לביטוי אישי ולטיפול. זוהי הדרך הטבעית ביותר להוציא החוצה את מה שקיים שם – בין אם מדובר בסיפור האישי הכולל שמסופר פתאום דרך הידיים הכותבות, בדיעות ובתובנות מתוך ראיית העולם שלנו או פשוט בשיתוף רגשי, מחבר ואמיתי. 
בסדנאות ובקורסים שלי אני משלבת כמה שיותר תרגילי כתיבה מעשיים, שמלמדים בעיניי יותר מכל איך לפתח את "שריר הכתיבה" ולהשתמש בו לביטוי אישי – וכשמדובר בשיווק – גם לביטוי שיווקי. 
 
בזום אסקור כמה תרגילי כתיבה נפלאים שיכולים להעשיר את מעגלי הנשים, לפתוח אותם לכיוונים חדשים וליצור מפגשים מרגשים שמגיעים מהמקומות הנכונים – מתוך עולם התוכן של כל אחת ואחת מהמשתתפות.

נועה סטירלינג

אני נועה ואני כותבת ועורכת תוכן כבר מעל ל-20 שנה ובשבע השנים האחרונות, אחרי שהייתי כותבת ועורכת תוכן שכירה, אני מלווה בעיקר נשים עצמאיות ויזמיות בכתיבה שיווקית בעסק.

אני מאמינה שהכתיבה בעסק שמבוסס על אדם אחד, צריכה להתבסס על עולם התוכן שלו – על הסיפורים הרלוונטיים, התובנות מהדרך, על סיפור ה"למה", על הדרך שבה הוא עושה את מה שהוא עושה ומה שמייחד אותו. זה מסע שדורש אומץ והמון גילויים על עצמנו, התלבטויות על חשיפה וכמה ואיך, על למצוא את המקום הנעים לשווק דרך מי שאנחנו ומה שיש לנו להציע, רק לנו.

תמיד כתבתי וזו לא קלישאה, אני מהמעצבנות האלו שהיו כת"ציות בראש אחד וכל היום כותבות. אלו שהמורות מבקשות מהן לכתוב טקסטים לטקסים או סתם יושבות סגורות בחדר וכותבות במחברת מחשבות. לכתיבה ועריכה מקצועית הגעתי דרך עריכה באינטרנט בתחילת מסעו בישראל ואחר כך הגשמתי חלום קטן בעיתונות, שם צברתי ניסיון בעריכה ובכתיבה כעורכת nrg תרבות ז"ל ועיתונאית במעריב. לפני שהפכתי לעצמאית, הייתי מנהלת התוכן של שנקר ושם התחברתי לאהבה הגדולה שלי ליצירה ולעיצוב ולכתיבה על אלו, בין לבין היו עוד תחנות שכל אחת מהן לימדה אותי המון.

על בסיס כל אלו, אני מלמדת היום כתיבה גם במוסדות של הגדולים, במסגרות עסקיות של עצמאיות ובאקדמיה, בין היתר אלמד השנה ביחידה ללימודי חוץ של תל חי.

כשאני לא מתעסקת במילים וברוב הזמן אני אמא של אמה ומאיה, אשתו של סיימון ודיירת בגולן שאוהבת לנדוד לכל הארץ ולפגוש אתכן.

רוצה להצטרף למפגש הלימוד?
מלאי פרטייך כאן והצטרפי ללא עלות.
הנרשמות יקבלו לאחר המפגש מייל עם הקלטתו

  רוצה להיות מעודכנת לגבי מפגשי "עושות זום" הבאים שלנו?

  חבבי את דף הפייסבוק "הכנס השנתי להנחיית מעגלים"  
  ותוכלי לקבל פרטים ועדכונים על מפגשים, וכמובן גם השראה כדי להצמיח את המעגלים שלך.

  הצטרפי לקבוצת הפייסבוק "מנחות מעגלי נשים" והתחברי לקהילת מנחות חכמות.

  בכל שאלה / בקשה / תובנה פנו אלינו ב-kenesmaagalim@gmail.com.

  מתרגשות ומודות לכן על השותפות לדרך
  לילך ושי (גילי)

  לילך בן דרור

  מנחת מעגלי נשים וסדנאות התפתחות אישית, מאמנת אישית, לומדת וממציאה כלים יצירתיים לביטוי והתבוננות. אוהבת לעגל מפגשים מקרבים של התבוננות כנה, שמניעים אותנו לצמיחה. מכורה לחיבוקים, לסיפורים, ולאנשים עם לב פתוח.

  שי גילי רייס

  יש בי מקום שווה ואוהב לשתי איכות משלימות: האינטואיציה והקומנ-סנס, הרוח והחומר, מחוברת ללב ולראש, מדברת מהבטן. כך אני חייה את חיי ואת מתנותי. אני מנחת מעגלי נשים, מאמנת אישית בגישה הוליסטית-מעשית, מטפלת בתטא הילינג ובודי ספין-איזון חיים. 
  סגירת תפריט
  דילוג לתוכן