שי גילי רייס - פרדס חנה

יש בי מקום שווה ואוהב לשתי איכות משלימות: האינטואיציה והקומנ-סנס, הרוח והחומר, מחוברת ללב ולראש, מדברת מהבטן.
כך אני חייה את חיי ואת מתנותי. מנחה מעגלים שמחוברים ללב, לשמחה הטבעית שבנו ולחיבור האנושי.
עוסקת באימון אישי-הוליסטי, משלבת עבודה אנרגטית של רפואת תדרים ורפואת הלב. 

 

גילי שי רייס

לתשלום על המעגלים של שי גילי, צרי קשר בטלפון 0528223636

שיחה אישית עם שי גילי רייס

מי את, איך את חיה כיום את חייך, מה ממש חשוב לך שיהיה בהם בכלל, ובמעגלים שלך בפרט?

נעים להכיר, שמי גילי שי רייס.
אחד הדברים שמאפיינים אותי וככה אני חיה את חיי,  walk my talk, זו השמחה, הצחוק וההומור. יש בשמחת הלב כל כך הרבה עומק וריפוי ואני שמחה להביא את החלק הזה במלואו אל העולם ואל מרחב המעגל שלי. 

בשנים האחרונות אני חווה תהליך של התעוררות אישית, למידה, גדילה, הסכמה לבחון את כל התבניות של החיים שלי, להתבונן בצורה מעמיקה על החיים וגם להסיר אמונות מעכבות. 
מרגישה שנולדה בי מישהי חדשה, מאישה שעד לא מזמן ראתה את עצמה כקטנה ולא משמעותית בעולמנו לאישה שגדלה להכיר ביכולת שלה להשפיע אהבה על סובביה, ליצור שינוי.
זה אחד הדברים שהכי מרגשים אותי להביא למעגל ולמרחבי ההנחייה שלי. לאפשר לכל אישה להקשיב לעצמה, להכיר את עצמה, את החוזקות שלה, את האהבות שלה, את המקומות שמרגשים אותה, מכאיבים לה, מצחיקים אותה, נוגעים בה. כל קשת הרגשות עובדת במעגל, הכל מותר. 

את החיים שלי אני חיה מתוך הסתכלות על שתי נקודות מבט. האחת הוליסטית, נמצאת בעולמות רחוקים, עליוניים, הבנה של העוצמה האנרגטית שלנו כיצורי בריאה עלי אדמות. אני עושה קסמים ומכשפת אהבה רוב היום, גם בלי שאני מכוונת. נקודת מבט השנייה, אני קוראת לה מעשית. מחוברת מאוד לכאן ועכשיו, לעשייה, למילים ומספרים, לראש, לידע. שתי נקודות המבט שלי חשובות בחיי ואותן אני מביאה אל המעגלים בהנחייתי. בתהליכים שעובדים דרך המיינד, עוקפים אותו וגם יורדים לעומק, מתחת לפני השטח. כך שיש איזשהו רטט פועם, ובלי שיודעים בדיוק להצביע על משהו שהיה שם, אבל מרגישים את האנרגיה במלואה. אני מניחה שלזה מתכוונים כשאומרים קסם. 

 

ספרי על שלוש תחנות משמעותיות במסע חייך שהביאו אותך לאיפה שאת היום ולהבנה במה חשוב לך לעסוק

אני לא בטוחה שאני יודעת להצביע על שלוש תחנות. אולי בכל פיפס קטן בחיים, כשפגשתי מישהו או משהו, משהו נגע בי. יש אינספור תחנות ורכבות בחיים שלי. 
אני יכולה להצביע על תחנה אחת משמעותית מאוד בחיי, שגם מאוד שמחתי לעזוב אותה ולעבור לתחנה הבאה. עצם השהות בתחנה הזו עזרה לי במבט לאחור להבין עד כמה ויתרתי על חלקים עצומים שבתוכי, וזה גרם לרכבת של החיים שלי, למנוע שלי לבעור יותר חזק. טוב, אני אפסיק עם האנלוגיה המעצבנת הזו ואתחיל לספר, שבגיל 29 התגייסתי לצבא הקבע, לשירות ביחידה טכנולוגית בחיל המודיעין. לא משנה כל כך מה עשיתי שם, אבל משנה איך נראה הבוקר שלי. לא הייתי צריכה לבחור מה ללבוש. לבשתי בכל יום את המדים ההדוקים והסינטטיים, נשיות לא היתה שם וגם לא הייתי עסוקה בה, הייתי עסוקה במה שחשבתי אז שזו הגשמה, ביטחון והצלחה. אהבתי מאוד את מה שעשיתי, הבאתי למרחב זכרי מאוד את עצמי, את האהבה שלי לאנשים, וזה הורגש לדעתי בכל דבר שעשיתי. ועדין, בראיה לאחור אני מרגישה שהחמצתי את עצמי. חלק מהתוכנית לחזור לשירות צבאי, זה ההסכם שלי לצאת לקורס קצינים. פחות מחצי שנה אחרי שנולדה הבת הבכורה שלי, שחר, יצאתי לקורס הזה. יש לי ילדה בת חצי שנה בבית, ואני רוב הזמן לא שם. במבט לאחור אני מסתכלת ושואלת, איזה כוח פעל עלי אז שהביא אותי לזה. הקשבתי קשב רב לסביבה ולתרבות שלימדה אותי להצליח בכל מחיר, לחזור הביתה אחרי יום עבודה בשעה 22:00, לא להיות קרובה לאהובים שלי. 

המשכתי את המסע ועברתי לתחנה הבאה, כשאני במשרד שלי, בתפקיד מנהלת משאבי אנוש. אני יושבת בכסא, מסתכלת בכל הקלסרים הכתומים שמייצגים חיי עבודה של אנשים בארגון ואני בוכה. בוכה. בוכה. איבדתי את הקול הפנימי שלי, את הקשב לעצמי, למה באתי לעשות כאן בחיי. והכאב הזה שלח אותי למסע פנימי, זה היה כמו דחפור שהוציא אותי מהמקום שבו הייתי נטועה, וחשבתי שככה החיים צריכים להיות (שוב, סיפור ההצלחה שמישהו לימד אותנו שככה היא נראית) ושלח אותי למצוא את עצמי בכל החיים האלה. כל כך שמחתי שזה קרה לי. את המסע הזה אני עוברת כל יום, משתנה קצת, נוגעת באנשים קצת ואנשים נוגעים בי. הקמתי עסק, שנקרא הוליסטית מעשית. שם אני משלבת את כל העולמות שהם חלק ממי שאני. 

מה מיוחד עבורך במרחב נשי

לפני שנחשפתי לעולם של מעגלי הנשים, אני חושבת שההתנהלות הרגילה שלי בעולם היתה קצת קשוחה, מחוספסת והייתי אפילו אומרת מנותקת מעצמי, מרגשותי. התנהלות שלי היתה מותאמת הרבה יותר לתדר זכרי שמאוד דומיננטי בעולמנו, התרבות המערבית. הזדהיתי עמוקות עם התהדר הזה, נתתי את כל הבמה לאיכויות זכריות בחיי, והזנחתי חלק מאוד חכם בתוכי. את האישה שאני. אני חושבת שזה לא במקרה שגם אני וגם נשים רבות רבות חוות את הניתוק הזה מהכוח הנשי, שמטרתו להביא טוב לעולם, ועכשיו זה זמן של גילוי קולקטיבי של נשיות חדשה, שמודעת לעצמה ומסכימה להביא לעולם הזה שלנו איכויות נשיות מרפאות. כי כשאנחנו, הנשים, מסכימות להיות העוגן הרך, האוהב, שמביא את הלב הפתוח, אנחנו יכולות בקלות להפוך את העולם הזה לכזה שטוב מאוד להיות בו. 
הייחוד של מרחב נשי בעיני, הוא שהוא מאפשר מקום נעים, רך ובטוח לבטא מגוון רחב יותר של איכויות. הכל אפשרי כאן, ובמרחב נשי אנחנו לומדות לתת את הכבוד ולהכיר בעוצמה הזו של האישה שבנו, חכמת הגוף, חכמת הלב, הזמן המשותף שמזמין שיחה מהלב והשיחה הזו בכל פעם מחדש נוגעת גם בי במקומות שלא ידעתי ולא הכרתי שקיימים. ואז משהו גדול נפתח בי. הגעתי למעגל נשים אחרי דרך משמעותית ואינטנסיבית מאוד בעולמות הלא מודע והעבודה הפרטית. כשהגעתי למרחב קבוצתי, נשי, פתאום הבחנתי בקווים המשותפים הרבים בינינו, הנשים. בכוח התרבות שפועלת על האנושות. במרחב הנשי מתגלה העוצמה הנשית שלי ושלך, וכשאת מבינה את זה את הופכת להיות אדם טוב יותר לעצמך, לאוהביך ולעולם. 

מה את רוצה לתת לנשים שיגיעו למעגל שלך

מלא דברים, אני רוצה לתת המון דברים לנשים שמגיעות למעגל שלי. אהבה עצמית, הקשבה לעצמן, אמונה בדרך שלכן, חיבור נשי, זמן! אני רוצה לתת מרחב לנשים שנותן להן זמן, הכי פשוט והמצרך אולי הכי יקר בזמננו. אני רוצה לתת נשים אהבה, והמון צחוק, ומעגל שהוא הרבה יותר מטיפול פסיכולוגי או מסאז', אני רוצה שכשנשים מגיעות אלי למעגל הן ירגישו את עצמן, את גופן, את הנשים שיושבות איתה על הקף המעגל, אני רוצה שהן ירגישו את הלב שלהן, אני רוצה שהן יתחברו אל עומק החיים, שלא יעברו להן החיים ליד או מתחת. אני רוצה שהן יחוו, שירקדו, שיתבוננו, שיבינו, שישמחו. אני רוצה לתת להן ברכות ופשוט שכל אישה ואישה במעגל תדע להכיר בשלמותה, כמו שהיא. היא רק צריכה לרצות לבחור בעצמה ולבוא, כל השאר קורה מעצמו.

מה מאפשר בעינייך המעגל, איזו חוויה אישית יש לך כשאת יושבת במעגל נשים

זה המקום הראשון שהרגשתי שאני לא צריכה להיות שום דבר שאני לא באמת. המילה צריכה היא המילה הראשונה שאני מוותרת עליה במעגל. כמובן שזה מחלחל אחר כך לתוך החיים וליום יום.. 
הדבר השני הוא להיות נוכחת במרחב נטול שיפוטיות. רוב היום אני מצנזרת את עצמי, את רגשותי, אפילו לא מודעת אליהם כי לא עצרתי לשאול את עצמי ואף אחד לא ביקש לשאול אותי. מעגל נשים זה המרחב שבו עולה שאלה שנוגעת בי בבאר הכי עמוקה שלי, גם כשהשאלה נשמעת פשוטה ויומיומית. ומתוך השאלה הזו אני צוללת פנימה, אל תוך הנהר שלי, וכשאני מתחת למים אני פוגשת את האחיות שלי, שפוגשות את עצמן. כמה שזה פשוט ככה זה חזק. את, שקוראת את המילים שכתובות כאן, יכולה לדמיין את זה? אז את יכולה לבוא ולהיות איתנו שם. 

יצירת קשר עם שי גילי

מייל

shayrais@gmail.com

פייסבוק

שי גילי רייס

טלפון

052-8223636

    לתשלום במעגלים של שי גילי, צרי קשר בטלפון 0528223636

    לעוד פרטים על "נשים במעגל השנה"

    סגירת תפריט
    דילוג לתוכן