נושאי המעגלים לאורך השנה

תשרי- פותחות שנה וברכותיה

מעגל לשנה החדשה, אנרגיה של התחדשות ובריאה. שער חשוב שמזמין אותנו לעצור ולהתבונן בכל מה שהיה לנו בשנה שנסגרת, ולבקש לעצמנו דברים לשנה שנפתחת. חגי תשרי מעבירים אותנו מסע מקוצר ומתומצת שמאפשר לנו לבנות את עולמנו לשנה הקרובה. יחד נסגור שנה, נפתח שנה ונשליך את מה שמיותר ומעכב את צמיחתנו. 

16-21.9.18

חשוון- לבטא את עצמי בעולם

בחודש חשוון אנחנו מוציאות לפועל את האור שגילינו בהבנות של חודש תשרי. כדי להוציא לפועל את הבקשות שלנו לשנה זו, נתבונן בביטוי העצמי שלנו – איך אנחנו נתפסות בעיני אחרים, בעיני עצמנו, ומה הפער הזה מלמד אותנו.

המעגל הוא מרחב שמזמין אותך להביא את עצמך, כפי שאת, לבטא את קולך הייחודי בחופשיות, ומתוכו ללמוד לבטא אותו בעוד מרחבים ושדות ביומיום שלך. מה את מעיזה לבטא החוצה ומה לא? איך זה מרגיש לחיות בביטוי עצמי מלא? נחקור ונעמיק יחד אל תוך צ'קרת הביטוי שלנו.

23-29.10.18

כסלו- חנוכה, ניסים, גבורה והאור הפנימי

נקשיב לעולמנו הפנימי דרך המוטיבים של חנוכה – מהו נס? האם קיימים נסים בחיי? ומה לגבי מאבק וגבורה? אילו מאבקים פנימיים וחיצוניים אני חווה? היכן מתגלה הגבורה שלי? נתחבר לאור הפנימי ולנקודת האומץ שלנו, נברך עליהם וננכיח אותם.

25-30.11.18

שבט- אישה, רחם, אדמה

 

להיות אישה שמחוברת לכוח חיים, לכוח הטבע. מעגל שילווה אותנו בקלילות ובשמחה להתחבר לכוח של הזרעים שבך והרחם שבך. במעגל ניפגש עם האישה שבנו, האישה שמחוברת לכוח החיים, לכוח הטבע. יחד נתחבר לכוח הטמון בזרע, פוטנציאל, האדמה והרחם, הדשן וההזנה הנשית.

13-18.1.19

יום האם- השושלת הנשית

אני כחלק משושלת נשית, העוצמה הנשית שזורמת אליי דרך בנות משפחתי.
אני ואמי, מה דומה ומה שונה, הכאב והיופי שעובר דרך חבל הטבור.
הציפיות הבלתי אפשריות על כתפיה של אם, האכזבות, ובקשת סליחה רב דורית. 

13-18.1.19

יום האישה- האישה המושלמת והאישה השלמה

מהי נשיות עבורי? מאילו איכויות היא מורכבת?

איך אני מרגישה ביחס לנשיותי? איך העולם מודד אותי, ואיך אני יוצרת חיבור אישי עם הנשיות העמוקה שבי, במקום זו המוכתבת לי מבחוץ.

תפילה לזנוח את ההיאחזות באישה המושלמת והסכמה להיות אישה שלמה.

3-16.3.19


ניסן- מעגל פריחה אביבית

האביב והפריחה סביבנו יאפשרו לנו לבחון את הניצנים בנו, אלה שעודם סגורים ואלה שהעזו כבר להיפתח. כל אחת תבחן את יציאת מצרים הפרטית שלה לשנה זו, מה הפרעה הפנימי שמעכב אותי, מה מבקש לצאת לחופשי, מה צברתי כבר במסע שיתמוך ויעזור לי ואיזה אתגרים מצפים לי לאורכו. 

7-12.4.19

אייר- ל"ג בעולם אישה והאש שבתוכה

האש הפנימית שלנו, ההתלהבות, שמחה החיים – מה שלומה? מה כבוי, מה ארצה להדליק, להחיות… מה מכבה אותי ומה נותן לי חמצן לבעירה. איך לשמור על האש שלי שתהיה אש טובה.

19-24.5.19

סקרנית? רוצה לשמוע עוד? רוצה שנחזור אלייך, מוזמנת לכתוב לנו כאן וניצור איתך קשר בשמחה

    סגירת תפריט
    דילוג לתוכן