הודיה כהן - רעננה, מעלה שומרון

 • מנחת  מעגלי נשים ומקימת " האוהל  המקראי " – סדנאות להעצמה אישית-נשית  ,
 • מנחת סדנאות ,
 • B.A. בחינוך
 • קואצ'רית , מנחת NLP
 • מורת דרך למודעות נשית.

האני מאמין שלי

 • כל אישה ראויה למעגל
 • בדיוק כמו שאת – ככה זה טוב !

המשך יום קסום, ואשמח לפגוש אותך לחיבוק במעגל

הודיה כהן

שיחה אישית עם הודיה כהן

מי את, איך את חיה כיום את חייך, מה ממש חשוב לך שיהיה בהם בכלל, ובמעגלים שלך בפרט?

נעים להכיר , אני הודיה כהן, נשואה לדן + 5 ילדים , גרה במעלה שומרון (ישוב קהילתי מעורב בשומרון ) .

במקצועי אני גננת ומנחת הורים ,ובשעות הפנאי והערב – מנחת מעגלי נשים .

במעגלים חשוב לי לתת לכל אישה שמגיעה מקום בטוח . שתרגיש שייכת ,כנה ופתוחה לשמוע ולהשמיע – ללמד מחכמתה וללמוד מחכמת חברותיה למעגל .

אני מאמינה גם בכוח הנשי ושלכל אחת יש משאלת לב וחזון בחיים , חשוב לי שנשים ילמדו לדייק אותם , ילמדו להאמין בעצמן ושיאמינו שיש אפשרות ליצור את מציאות חייהן ויקבלו כלים פרקטיים איך ליישם זאת ביומיום על ידי התבוננות פנימה ובדיקה מה נכון עבורן וגם בעזרת כלים יישומיים נוספים .

ספרי על שלוש תחנות משמעותיות במסע חייך שהביאו אותך לאיפה שאת היום ולהבנה במה חשוב לך לעסוק

תחנה אחת ~ התחתנתי צעירה מאוד (בת 20) , לקח לי 3 שנים להיכנס להריון וגם זה קרה בזכות "אישה חטטנית" שישבה לידי בבית הכנסת וסיפרה לי שאולי הביוץ שלי בשבעה נקיים וכדאי לבדוק זאת כי יש לכך טיפול – ואכן כך היה .

ומה שלמדתי מחוויה זו היא לשתף !! אישה היא לרוב לא חטטנית אלא סיפורינו הנשיים שזורים זו בזו ואנו יכולות ללמוד ולעזור זו לזו מחכמתנו האישית .

תחנה שניה ~ מאז ועד היום נולדו לנו 5 ילדים ב"ה אבל גם עברתי 6 הפלות לא פשוטות בדרך (חלקם בשלבים מתקדמים יותר של ההיריון ) . בתקופה הראשונה הרגשתי כל כך בודדה ולבד והייתי בטוחה שאני היחידה עלי אדמות שעוברת חווית הפלה נוראית שכזו .

ושוב פגשה אותי אחות במיון מדהימה ושיתפה אותי בסטטיסטיקת ההפלות . ומזה שוב למדתי לדבר !! לשתף !! כך הרגשתי פחות לבד עם החוויה הלא פשוטה הזו .

תחנה שלישית ~ במהלך חיי גיליתי דברים על עצמי ועל עברי והייתי זקוקה לריפוי ואוזן קשבת . הרגשתי שלמרות שבעלי הוא החבר הכי טוב שלי אין בי כוח לדבר את עצמי , הייתי פשוט צריכה שמישהו יבין אותי בלי שאדבר .

כשהגעתי למעגל הנשים לראשונה הרגשתי שהגעתי " הביתה " שם קיבלתי חיבוק מרפא חם ואוהב ופשוט יכולתי לשבת ללא מילים ולהקשיב לסיפור שלי דרך סיפורם של נשים אחרות – דרך זה הגיע גם הריפוי שהייתי כל כך זקוקה לו .

מה מאפשר בעינייך המעגל, איזו חוויה אישית יש לך כשאת יושבת במעגל נשים

אחד הדברים שאני אוהבת במעגל זה הביחד . יש משהו משחרר בלהיות בחברת נשים , לא משנה אם את מדברת או אישה אחרת – לרוב ,הדברים והחוויות יפגשו . יש הזדהות גדולה וחוויות משותפות בחיינו הנשיים ובגלל שאנחנו פחות מדברות עליהן אנחנו מרגישות לבד עם החוויה , אבל במעגל יש שיח כנה – והכנות מובילה לחיבור לבבות נשיים .

זה מה שאני הכי אוהבת במעגל נשים את חיבור הלבבות והבייחדנס .

מה מיוחד עבורך במרחב נשי

מרחב נשי בעבורי הוא מרחב שמאפשר לי להרגיש ביחד . מאפשר לי להרגיש בטוחה במי שאני מביאה באותו הרגע ובתחושות ובמחשבות שלי . מרחש שאני מרגישה שרואים ושומעים אותי מבלי שיפוטיות וביקורת – נקיה כמו שאני . מרחב שמאפשר לי להקשיב לנשים נוספות וללמוד מחכמתן .

מה את רוצה לתת לנשים שיגיעו למעגל שלך

חיבוק , כוחות , חיוך , הכלה והקשבה כנה ,חיבור לבבות , למידה משמעותית על עצמן ועל דברים שחשובים להן בחיים . הייתי רוצה שכל אישה שתגיע למעגל תרגיש בבית – ב"אוהל" הבטוח שלה , במי שהיא ובמה שהיא מביאה למעגל .

יצירת קשר עם הודיה

מייל

orlycoh73@gmail.com

פייסבוק

הודיה כהן

טלפון

052-433-7308

  לעוד פרטים על "נשים במעגל השנה"

  סגירת תפריט
  דילוג לתוכן