fbpx

הכוח לפרוץ מחסומים בעסק

הצטרפי אלינו ♥ מעגל לעצמאיות ובעלות עסקים, ב-21.2 ב'עגולות' פרדס חנה

יחד נישיר מבט וניצור תנועה ערה מול המחסומים שעומדים בדרכנו להגשמה מלאה בעסק

להיות עצמאית או בעלת עסק זו בחירה אמיצה. זו בחירה ללכת עם איזו אמת פנימית שלנו ליצור משהו משל עצמנו, ולהעניק אותו לעולם. זו דרך, שכל הזמן עוברת דרך שערים של גדילה, שמערבבת את הבטן וקוראת לנו להיות יותר.
יותר מדוייקת, יותר קשובה, יותר אני. זו בחירה שגורמת לנו להתקרקע ולהתחבר לחומר, לכסף, לכאן.

The way less chosen. להיות בעלות עסק.

במפגש מעגלי זה ניפגש, בעלות עסקים ועצמאיות, מכל מיני עולמות עסקיים ובכל מיני שלבים בדרך, להסתכל באומץ וחיבור זו לזו בעיניים, ולהסתכל בעומק פנימה לתוכינו. נתבונן במחסומים שלנו. נכיר בכח אישה של רעותה. נתחזק, ונפרוץ. כי אם בחרתן להיות עצמאיות או בעלות עסק, אנחנו מאמינות שיש בכן את כח לפרוץ כל מחסום שאתן נתקלות בו.

מה צפוי במפגש

מעגל משמעותי שמציף ומאפשר לפרוץ מחסומים שמעכבים אותנו בעסק. המפגש בן 3 שעות עם עד 12 בעלות עסקים, שיהיה לנו בדיוק נעים. השעתיים הראשונות יוקדשו למעגל, שמאפשר גם היכרות עם הדרך שבה אנו עובדות בתוכניות העומק (המודולים) של "עסקים בלב המעגל".

לאחר המעגל נקדיש שעה נוספת למפגש מסטרמיינד, טכניקה חזקה של סיעור מוחות מונחה על אתגר ספציפית שתביא אחת מכן מהעסק שלה. סיעור המוחות תורם לכל אחת מאיתנו בעסק שלה, פותח את הראש למגוון רעיונות וכיוונים חדשים. 

* לנרשמות בהרשמה המוקדמת, עד ה-7.2, אפשרות להיבחר כמשתתפת שתעלה דילמה חיה מהעסק שלה במסטרמיינדהזדמנות פז לתת לכוח המעגל להתמקד בדיוק במקום שחוסם אותך בימים אלה!
 

מהו מעגל עסקי?

מעגל עסקי הוא קודם כל מפגש אנושי, נשי, פיזי, בגובה העיניים, בין נשים שהן עצמאיות. כל מעגל עוסק בנושא אחד ספציפי שרלוונטי להתפתחות העסק ולהתפתחות שלנו בתוכו. בהובלת המנחה ובעזרת חכמת המעגל נצלול לעומק הנושא ונעשה איתו עבודה משמעותית. במפגש נקיים: שיח מעגלי, שיתופים, עבודה דרך כלים עוקפי חשיבה, צלילה לעומק. יחד נפרוץ את תקרות הזכוכית של עצמנו בעזרת התבוננות פנימה, החכמה והנסיון שלנו, כח המעגל, והחיבור בינינו. 

חוויות של משתתפים במעגל חד פעמי שערכנו לבעלי עסקים

~ " קפצו מתוכי רעיונות. עוד רעיון. ועוד רעיון."

~ "בהירות נורא גדולה, על מה שאני עושה. אני רואה את העסק שלי מאוד גדל פתאום. את החלקים שלו."

~ "קיבלתי חשק. זה חיבר אותי לעשיה ממקום נקי יותר. נקי מספקות. תמיד נראה לי שכולם מאוד סגורים על עצמם ורק אני לא".

רוצה לשמוע עוד / להרשם?

המהות של תכנית 'עסקים בלב המעגל'

 ב'עסקים בלב המעגל'  יש מקום של כבוד ללב של העסק, מתוך הבנה ש'הזהב' של הגדילה בעסק נמצא כשנותנים מענה גם לפחדים, לאמונות המגבילות, לתודעה ולרגשות (רחמנא ליצלן) של בעלי עסקים. לעבוד על העסק שלך אך ורק ברמת הרציונל והמיינד, זה כמו לטפל בפיצוץ בצנרת רק על ידי צביעת הקיר. זה חמוד, אבל לא יכול לעבוד לאורך זמן. במפגשים שלנו אנחנו משלבים בין העולם ההוליסטי והמעשי, כדי להניע את השינוי ולהתפתח בחיים ובעסק.  

'עסקים בלב המעגל' זה קודם כל מפגש אנושי, פיזי, אמיתי, בין אנשים שהם עצמאיים.
המפגשים מבוססים על 'חכמת המעגל' בשילוב טכניקת 'מאסטרמיינד' וכלי אימון אישי.
השילוב שיצרנו נותן מקום בטוח להכרות עמוקה יותר עם המנוע הרגשי של העסק ושלך, 
מאפשר שיתוף אותנטי, העלאת דילמות, סיעור מוחות, תמיכה רגשית, למידה עסקית והפרייה הדדית. 
נשתמש גם בכלי הנחייה ייחודיים שעוקפים את החשיבה המקובעת והרגילה,
לוקחים אותך לגבהים חדשים ומחזירים את השמחה והקלילות לעצמך ולעסק.

כל הפרטים על המפגש

איפה נפגשים?

המעגל מתקיים ב'עגולות', פרדס חנה, רח' המגינים 11

** לעתים מתקיימות סדנאות במקומות נוספים בארץ, מוזמנות לעקוב ולבדוק בדף העסקי שלנו

יום ושעה?

המפגש החד פעמי בנושא "הכח לפרוץ מחסומים בעסק" יתקיים ביום ה' ה-21.2 בשעה 9:30-12:30.

למי שתבחר להצטרף למודול הראשון (מודול הנביעה) הכולל 11 מפגשים (6 מפגשים פיזיים  ו-5 סיעורי מוחות עסקיים אונליין בוידאו): המפגשים הפיזיים יתקיימו בימי ה' אחת לשבועיים, החל ב- ה-7.3, ב-9:30-12:30 ב'עגולות'.

בימי חמישי / ראשון שבין המפגשים הפיזיים נקיים מפגשי אונליין בני שעה (9:00-10:00) שבהם נעסוק רק בחלק של המסטרמיינד העסקי.

פרטים נוספים על המודול כאן.

תשלום

מחיר ההרשמה המוקדמת למפגש החד פעמי – 145 ש"ח (עד ה-11.2) 

מחיר ההרשמה הרגילה – 180 ש"ח  

על מנת להירשם ולשריין מקום יש לשלם ישירות באמצעות אפליקציית ביט או בהעברה בנקאית

קצת עלינו

"עסקים בלב המעגל' היא יוזמה של כמה נשים, מנחות מעגלים, מאמנות אישיות ותודעות, ונשות עסקים. הבחירה להגות את התוכנית, לתכנן, לעבד ולהגיש אותה לעצמאיים, כרגע בשני מיקומים (מרכז וצפון) ממלאת אותנו בהתרגשות ובידיעה שיש כאן גישה חדשנית ויחד עם זאת עתיקה, ללמידה משותפת, ולחיבורים אנושיים בינינו. 

רוצה לשמוע עוד / להרשם?

ויש לנו את זה גם ביותר אישי

ליטל כסיף שניידר

מאמנת עסקית ואישית, מנחת מעגלים, פריקית של התפתחות אישית, נשואה באהבה ואמא לשניים. ב+7 השנים האחרונות אני בעלת עסק. צועדת, גדלה, מדייקת, ומרגישה שאני נמצאת בדיוק "על הדרך" שהיא אני. אבל זה לא תמיד היה ככה. ב-7 השנים שקדמו הייתי בהייטק, כמתכנתת וכמנהלת. ברזומה יש לי שני תארים (תואר I במדעי המחשב מבן גוריון, ותואר II במנהל עסקים מהבינתחומי ו-Wharton). לשעבר קצינה ב8200. באתי מנתיב מקצועי כל כך שונה, ולא באמת מחובר אלי העמוקה. וזה מרגיש כמו בחיים אחרים. 

מהשינוי שעשיתי נולדה השליחות המרכזית שבחרתי לי כמאמנת – ללוות אחרים להגשמה המקצועית שלהם. כשכירים או בעלי עסקים. תמיד היה לי רומן עם העולם העסקי והניהולי, עוד כנערה. ניהלתי באינספור מקומות, כולל כיו"ר קבוצת BNI. בשנים האחרונות, כשפגשתי את עולם המעגלים, הרגשתי שהגעתי הביתה. שסוף סוף מצאתי את החוליה החסרה שעושה את ההבדל.

רוצה להצטרף למעגל בתל אביב

לילך בן דרור

מנחת סדנאות התפתחות אישית ומעגלים, מאמנת אישית, יוצרת ערכות קלפים, לומדת וממציאה כלים יצירתיים לביטוי והתבוננות. אוהבת לעגל מפגשים מקרבים של התבוננות כנה, שמניעים אותנו לצמיחה. יוזמת ומפיקה יחד עם שי גילי רייס את הכנס השנתי להנחיית מעגלים ואת תכנית 'נשים במעגל השנה'. אמא לשלושה בנים ג'ינג'ים ונשואה לאהוב לבי, עמוס. 

בשנים האחרונות נפרדתי מהכשרתי המקורית בתחום המחקר הרפואי (תואר ראשון ושני), משום שהבנתי שאהבתי הגדולה היא עבודה עם אנשים. למדתי תחומים של אימון אישי, כלי אימון יצירתיים, הנחיית מעגלים, ובצעד אמיץ הפכתי משכירה לעצמאית בעלת עסק. אני לא מפסיקה ללמוד כלים נוספים ולהתפתח, ואוהבת במיוחד להעניק לעוד ועוד אנשים את המיטב מתוך מה שאני חווה בעצמי.
כבעלת עסק אני מכירה מקרוב את רכבת ההרים שחווים רובנו כעצמאיים, ורואה על עצמי את התהליך המואץ של התפתחות אישית שנדרש ממני בדרך. עולם העסקים מרובע ומחוייט, ודורש מאיתנו להיות פלקטיים ביותר מידי מצבים – אני מזמינה אתכם לבוא לחוויה עגולה יותר של צמיחה עסקית.

רוצה להצטרף למעגל ברמות מנשה

052-3628658

maagilui@gmail.com

כתבי לנו בכל שאלה / בקשה / חשש / תובנה… נשמח לחזור אלייך

Asakim@agol.co.il

ובפייסבוק: עגול – עסקים בלב המעגל

שלושת המודולים - עבור מי שתרצה להמשיך ולהעמיק

5

לפעול בעסק מתוך הנביעה הטבעית שלי

סדרת מעגלים שתכוון אותך לפעול מתוך חיבור לייחודיות ולערך של העסק ושלך. במודול זה מתקבלת נקודת מבט עמוקה על האיכויות שלך ושל העסק, דרך חקירה פנימית ושיקוף של חברי המעגל.  

List

לפתוח ערוץ לשפע

נפגש לשיחה כנה עם הביקורת העצמית, נעבוד על היחסים שלך עם כסף ונתחבר לפעולה בעסק מתוך תודעת שפע ושמחה. נכיר בפחדים, נתחבר לצרכים שלך בעסק ונשחרר ביחד את כל מה שלא משרת אותך. 

1

לפרוץ את הכאב השיווקי

כאבי השיווק הם כמו מים קרים שמכבים את אש היצירה בעסק ובולמים את המנוע הפנימי שלך לגדילה. מודול זה נוגע בקשיים, מפורר את האמונות המגבילות וגדוש ברעיונות פרקטיים שיוכלו לקדם אותך. 

ובינתיים – מוזמנות לקבל סדנת וידאו חינמית שלנו כדי שנתחיל קצת להכיר. סדנה על הכאב השיווקי ומה עושים איתו.

הקלטנו אותה עבורכן יחד עם תרגיל מיוחד שיאפשר לכן לטעום מהתכנים שלנו ולהבין את הגישה שלנו, כדי שתוכלו כבר עכשיו להתחיל ליישם את ההבנות שיעלו לכן לגבי ההתנהלות בעסק.

דילוג לתוכן